تاریخ انتشار: سه‌شنبه 26 نوامبر 2019 | 03:26 ق.ظ
کشف ارتباطات آمدنیوز با سرپل های داخلی
کشف ارتباطات آمدنیوز با سرپل های داخلیسخنگوی سپاه پاسداران اعلام کرد: بخش عمده ارتباطات سایت آمدنیوز کشف و رابطان آن شناسایی شده‌اند.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سردار رمضان شریف مسئول روابط عمومی و سخنگوی سپاه درباره آخرین وضعیت کشف شبکه آمدنیوز، گفت: دشمن به دنبال تفرقه افکنی بین مردم از طریق سایت‌هایی مثل آمد نیوز است، دشمنان سه راهکار پشیمانی از انقلاب، بحرانی نشان دادن شرایط کشور و نا امید نشان دادن آینده کشور را دنبال می‌کنند که در برابر این هجمه رسانه‌ها نقش بسیار مهمی در خنثی سازی توطئه دشمنان دارند.

خبر جدید  سرلشکر جعفری: سپاه باید برای حفظ انقلاب شرایط نقش آفرینی مردم در جنگ نرم را فراهم کند

وی همچنین به دستگیری مسئول سایت منحرف آمد نیوز اشاره کرد و گفت: بخش عمده‌ای از ارتباطلات این سایت کشف شده و افراد از طیف‌های مختلف در تور رسانه‌ای این سایت افتاده بودند.

سخنگوی سپاه به فضاسازی برخی جریانات داخلی از طریق این سایت پرداخت و افزود: به این فرد گزارشاتی هم داده می‌شد وسرجمع آن این بود که سایت را مرجعی برای هر خبری که علیه نظام جمهوری اسلامی می‌تواند باشد، در نظر بگیرند.

خبر جدید  سردار شریف: حمله موشکی به عین‌الاسد هیمنه تو خالی آمریکایی‌ها را شکست / حاج قاسم سلیمانی سرباز پاکباخته اسلام و ملت ایران بود

سردار شریف گفت: چیزی که اهمیت دارد این است که فضاسازی رسانه‌ای با دستگیری این فرد منهدم شد و افکار عمومی اگر به دنبال اسامی مرتبطین هستند اهمیت آن درجه دوم است که به مرور زمان اعلام می‌شود.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
خبر جدید  دشمن در دریا هیچ غلطی نمی‌تواند بکند
بانک پاسارگاد
محل كد آمار