تاریخ انتشار: پنج‌شنبه 11 ژوئن 2020 | 09:24 ق.ظ
پیام تسلیت دبیر شورای عالی امنیت ملی
پیام تسلیت دبیر شورای عالی امنیت ملیدبیر شورای عالی امنیت ملی با صدور پیامی خطاب به اقای زیاد النخاله دبیرکل جنبش جهاد اسلامی فلسطین درگذشت دکتر رمضان عبدالله دبیرکل سابق این جنبش را تسلیت گفت.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری صداوسیما متن این پیام به این شرح است:

برادر گرامی جناب اقای زیاد النخاله

دبیرکل محترم جنبش جهاد اسلامی فلسطین

رحلت غمبار دوست قدیمی و برادر مجاهدم دکتر رمضان عبدالله شلح (رحمة الله علیه) که از چهره‌های درخشان و فداکار مقاومت اسلامی بود، موجب تاثر و تاسف فراوان گردید.

دکتر رمضان عبدالله بعنوان شخصیتی ارزشمند و مبارزی خستگی‌ناپذیری زندگی با برکت خود را خالصانه وقت آرمان مقدس مقاومت فلسطین کرد و در مبارزه بی امان با اشغالگران صهیونیستی، شجاعت، تدبیر و اراده خلل ناپذیر فرزندان مردم مظلوم فلسطین را در مسیر احقاق حقوق به یغما رفته شان قهرمانانه به نمایش گذارد و راه شهید دکتر فتحی شقاقی را با افتخار ادامه داد.

خبر جدید  شناسایی و انهدام شبکه اخلال گر بازار ارز

بی تردید مبارزات و خدمات این فرزند برومند مقاومت فلسطین و اسطوره پایداری و نماد ایستادگی جهان اسلام، سرمایه گرانبهایی است که همرزمان و شاگردانش با اتکا به آن گام‌های خود را تا آزادی کامل قدس شریف و محو کامل رژیم صهیونیستی مستحکم‌تر از همیشه بر خواهند داشت.

اینجانب این ضایعه مولمه را به ملت بزرگ فلسطین، فرماندهان و رزمندگان گروه‌های مقاومت اسلامی و مقاومت فلسطین به ویژه جنابعالی و خانواده محترم ایشان تسلیت و تعزیت عرض نموده و علو درجات آن عزیز سفر کرده و پیروزی نهایی برای ملت مقاوم فلسطین را از خداوند قادر متعال مصلحت مسئلت می‌نمایم.

خبر جدید  مرگ ابدی برجام با دور زدن قطعنامه ۲۲۳۱

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
محل كد آمار