تاریخ انتشار: سه‌شنبه 6 آگوست 2019 | 11:13 ق.ظ
پاسخی که ما به تهدید دشمن می‌دهیم آسیب قابل توجهی را به او وارد خواهد کرد
پاسخی که ما به تهدید دشمن می‌دهیم آسیب قابل توجهی را به او وارد خواهد کردسردار محمود تشکری دبیر اشراف کلی فرماندهی کل قوا گفت: پاسخی که ما به تهدید دشمن می‌دهیم آسیب قابل توجهی را به او وارد خواهد کرد زیرا نیروهای مسلح ما در اوج اقتدار و آمادگی هستند.

شعار سال: دبیر اشراف کلی فرماندهی کل قوا گفت: پاسخی که ما به تهدید دشمن می‌دهیم آسیب قابل توجهی را به او وارد خواهد کرد زیرا نیروهای مسلح ما در اوج اقتدار و آمادگی هستند.

سردار محمود تشکری در جشنواره مالک اشتر نیروی زمینی ارتش که امروز یکشنبه در ستاد فرماندهی هوانیروز برگزار شد، اظهار داشت: بنابر تدابیر فرماندهی معظم کل قوا موضوع اشراف در نیروهای مسلح ساری و جاری شده است.

خبر جدید  خروج کامل ارتش امارات از یمن بعد از دادن 108 کشته

وی با بیان اینکه فرمانده کل قوا همواره تاکید داشتند که اشراف در تمامی سطوح نیروهای مسلح باید ساری و جاری باشد و همه نیروها و فرماندهان باید از اخبار و اتفاقات پیرامون خود با خبر بوده و بر آن تسلط داشته باشند، عنوان کرد: نیروهای مسلح در خط مقدم مبارزه با دشمنان هستند به همین دلیل باید در اوج آمادگی و اشراف اطلاعاتی باشند.

خبر جدید  «فاتح» محافظ جدید آب‌های گرم جنوب+ تصاویر

دبیر اشراف کلی فرماندهی کل قوا با بیان اینکه نیروهای مسلح باید خود را متناسب با تهدیدات و راهبرد دشمن برای مقابله با آنها آماده کنند، افزود: به فضل الهی دشمنان آمادگی و اقتدار نیروهای مسلح جمهوری اسلامی ایران را به خوبی درک کرده‌اند.

سردار تشکری با بیان اینکه دشمن باید بداند که نباید تهدیدی علیه ایران داشته باشد گفت: پاسخی که ما به تهدید دشمن می‌دهیم آسیب قابل توجهی را به او وارد خواهد کرد زیرا نیروهای مسلح ما در اوج اقتدار و آمادگی هستند.
 
شعار سال ،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری میزان،تاریخ انتشار:۱۳مرداد۱۳۹۸،کدخبر:۵۳۸۸۵۸،www.mizanonline.com

خبر جدید  ۱۵۰ پایگاه اتمی امریکا در اروپا از جمله در ترکیه لو رفت

پاسخی که ما به تهدید دشمن می‌دهیم آسیب قابل توجهی را به او وارد خواهد کرد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

    Sorry, no posts matched your criteria.

بانک پاسارگاد
محل كد آمار