تاریخ انتشار: دوشنبه 11 می 2020 | 14:33 ب.ظ
وقوع حادثه برای ناوچه کنارک در آب‌های خلیج فارس
وقوع حادثه برای ناوچه کنارک در آب‌های خلیج فارسبراساس خبر منتشر شده از سوی روابط عمومی منطقه یکم دریایی بندرعباس ،در حادثه ناوچه کنارک برای یکی از شناور‌های سبک این منطقه در محدوده آب‌های بندر جاسک شهادت یک نفر محرز و تعدادی نیز مجروح شده اند.

شعار سال:بر اثر وقوع حادثه ناوچه کنارک تاکنون ۱۶ نفر به بیمارستان انتقال یافتند و یک نفر از خدمه این ناو به شهادت رسیده است.

روابط عمومی منطقه یکم دریایی بندرعباس از بروز حادثه برای یکی از شناور‌های سبک این منطقه در محدوده آب‌های بندر جاسک خبر داد.

بعدازظهر روز گذشته در حین تمرین دریایی تعدادی از شناور‌های نیروی دریایی ارتش، شناور پشتیبانی سبک کنارک دچار حادثه شد که تا کنون شهادت یک نفر محرز و تعدادی نیز مجروح شده اند.

خبر جدید  ۳.۶ میلیون پناهنده سوری را روانه اروپا می‌کنیم

ابعاد حادثه در دست بررسی دقیق کارشناسان فنی است.

مهران امینی‌فرد رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی ایرانشهر گفت: دیشب پس از اطلاع از حادثه و مجروح شدن تعدادی از خدمه و پرسنل ناوچه کنارک تعداد ۱۰ آمبولانس به اسکله هفت تیر اعزام شدند و مجروحان را به بیمارستان منتقل کردند.

خبر جدید  پاسخی که ما به تهدید دشمن می‌دهیم آسیب قابل توجهی را به او وارد خواهد کرد

او افزود: در مجموع ۱۶ نفر به بیمارستان امام علی (ع) انتقال یافتند که سه نفر سرپایی درمان، ۲ نفر در مراقبت‌های ویژه، یک نفر جراحی و ۱۲ نفر تاکنون بستری هستند و یک نفر هم به شهادت رسیده است.

شعار سال،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری باشگاه خبرنگاران جوان،تاریخ انتشار:۲۲اردیبهشت۱۳۹۹،کد خبر:۷۳۵۰۲۰۸،www.yjc.ir

خبر جدید  وقوع چند انفجار در بندر «فجیره» امارات

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
محل كد آمار