تاریخ انتشار: سه‌شنبه 11 ژوئن 2019 | 19:27 ب.ظ
وزیر دفاع: افزایش تولید جنگنده کوثر در دستور کار وزارت دفاع
وزیر دفاع: افزایش تولید جنگنده کوثر در دستور کار وزارت دفاعامیر حاتمی در بازدید از صنایع هسای وزارت دفاع از عزم متخصصان این وزارتخانه برای افزایش تولید جنگنده کوثر در سال جاری خبر داد.

به گزارش گروه دفاعی خبرگزاری تسنیم به نقل از روابط عمومی وزارت دفاع، امیر سرتیپ حاتمی بههمراه فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران با حضور در شرکت صنایع هواپیماسازی وزارت دفاع (هسا) اصفهان از روند فعالیتهای حوزه هوایی نیروهای مسلح بازدید کرد و در جریان آخرین اقدامات ساخت و تولید جنگنده بومی کوثر قرار گرفت.

وزیر دفاع در بدو ورود به شرکت صنایع هواپیماسازی وزارت دفاع اصفهان (هسا) با حضور در جمع مدیران این صنایع با تأکید بر تحقق شعار سال مبنی بر (رونق تولید) در مجموعه وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح بهخصوص هسا، این راهبرد اساسی را تنها راه برونرفت از چالشهای موجود و مقابله با تحریمهای ظالمانه نظام استکباری دانست و افزود: متخصصین پرتلاش سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع در طول ۴۰ سال عمر پربرکت نظام اسلامی با عزم جزم و اهتمام ویژه، تمام تلاش خود را در راستای ارتقاء قدرت رزم هوایی بهکار گرفتند که نمونه آن ساخت و تولید جنگنده بومی کوثر را توسط فرزندان متخصص و متعهد سازمان صنایع هوایی در سال گذشته شاهد بودیم.

خبر جدید  وزارت دفاع: دفاع مقدس الگویی راهگشا برای پیروزی در جنگ اقتصادی است

امیر حاتمی پرواز عملیاتی جت جنگنده کوثر در مراسم ۲۹ فروردین روز ارتش جمهوری اسلامی ایران را بسیار غرورآفرین و عزتبخش دانست و گفت: متخصصین صنایع هوایی وزارت دفاع مصمماند با همکاری کامل نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و حمایت امیر نصیرزاده فرمانده نیروی هوایی ارتش در کمترین مدت زمانی نسبت به تولید و ساخت تعداد بیشتری از جنگنده کوثر در سال جاری اهتمام ورزند.

خبر جدید  "پهپاد از آغاز تاکنون"ــ‌۱|اولین پهپادهای ایرانی چگونه و چه‌زمانی ساخته شدند؟

فرمانده نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران نیز در این بازدید با اظهار رضایت از فرایند ساخت و تولید جت جنگنده بومی کوثر توسط سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع اظهار کرد: امیدواریم در آینده نزدیک شاهد تحویلگیری سایر فروندهای جت کوثر و الحاق آن به ناوگان عملیاتی نهاجا باشیم.

رئیس سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع نیز در ابتدای این بازدید با ارائه گزارش از روند فعالیتها گفت: سازمان صنایع هوایی بهدنبال انجام راهبردهای مشخص متناسب با الگوی مصوب ستاد کل نیروهای مسلح در حوزه هواپیما، بالگرد و بالاخص موتور انواع هواگردها است تا در زمینه استقلال صنعت هوایی کشور گامهای مؤثرتری بردارد.

خبر جدید  سردار فدوی: ایجاد ۲۰ گروه مقاومت در مرزهای رژیم صهیونیستی

امیر بنیطرفی تعامل این سازمان با نیروی هوایی ارتش جمهوری اسلامی ایران و سایر سازمانها و نهادهای هوایی، هواپیمایی در کشور را بسیار خوب ارزیابی و بر ادامه ارائه خدمات تخصصی به صنعت هوایی کشور تأکید کرد.

انتهای پیام/*


منبع :: وزیر دفاع: افزایش تولید جنگنده کوثر در دستور کار وزارت دفاع

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
محل كد آمار