تاریخ انتشار: سه‌شنبه 6 آگوست 2019 | 11:12 ق.ظ
هیچ مذاکره‌ موشکی از سوی ایران با غرب انجام نمی‌شود
هیچ مذاکره‌ موشکی از سوی ایران با غرب انجام نمی‌شودمعاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه گفت: دشمن از روی ترس مسائلی همچون مذاکره موشکی را مطرح می‌کند و آنها با ادعاهای این‌گونه فرار به جلو می‌کنند.

شعار سال : خزانه‌داری آمریکا در تصمیم جدیدی وزیر امور خارجه ایران را تحریم کرد. همچنین برخی اظهار نظرهای از سوی دولت ترامپ و برخی از کشورهای اروپایی برای ایجاد مذاکرات موشکی با ایران به‌گوش می‌رسد.
در همین زمینه بود که ماکرون، رئیس‌جمهور فرانسه گفته بود که مایل است با ایران در زمینه موشکی و منطقه‌ای مذاکراتی صورت بگیرد.
سردار سرتیپ پاسدار علی اکبر پورجمشیدیان، معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی درباره طرح مذاکرات موشکی توسط برخی از کشورهای غربی و بعضی از عوامل داخلی مبنی بر پایان تحریم‌ها با مذاکرات موشکی اظهار کرد: «دشمن از روی ترس مسائلی همچون مذاکره موشکی را مطرح می‌کند و آنها با ادعاهای اینچنینی به دنبال فرار به جلو است».
وی درباره ادعای برخی رسانه های غربی پیرامون مذاکرات موشکی گفت: «رهبر معظم انقلاب فرمودند که ما مذاکره نخواهیم کرد و به‌همین دلیل نیز در این زمینه هیچ مذاکره‌ای صورت نخواهد گرفت». 
پورجمشیدیان ادامه داد: «به برکت حضور مقتدرانه نظام جمهوری اسلامی دشمن هیچ وقت فکر جنگ به ذهنش خطور نمی‌کند و این به برکت اقتدار نظامی جمهوری اسلامی ایران است».
معاون هماهنگ کننده نیروی زمینی سپاه یادآور شد: «دشمن از روی ترس مسائلی همچون مذاکره را مطرح می‌کند و این به نوعی یک فرار به جلو است که آنها با این سناریو درصدد طرح مسائل اینگونه هستند».
شعار سال،بااندکی اضافات وتلخیص برگرفته ازخبرگزاری آنا،تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۸،کدخبر:۴۰۸۴۴۵،ana.ir

خبر جدید  تثبیت معادله «حمله در برابر حمله»

هیچ مذاکره‌ موشکی از سوی ایران با غرب انجام نمی‌شود

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
محل كد آمار