تاریخ انتشار: جمعه 2 آگوست 2019 | 11:01 ق.ظ
فرمانده پشتیبانی‌ نیروهای ائتلاف سعودی کشته شد
فرمانده پشتیبانی‌ نیروهای ائتلاف سعودی کشته شدسخنگوی نیروهای مسلح یمن از حمله یگان پهپادی و موشکی ارتش یمن به پادگان الجلاء در عدن خبر داد.شماری از فرماندهان ائتلاف متجاوز سعودی اماراتی در حمله پهپادی موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به هلاکت رسیدند.

شعار سال: شماری از فرماندهان ائتلاف متجاوز سعودی اماراتی در حمله پهپادی موشکی ارتش و کمیته‌های مردمی یمن به هلاکت رسیدند.

سخنگوی نیروهای مسلح یمن از حمله یگان پهپادی و موشکی ارتش یمن به پادگان الجلاء در عدن خبر داد.

به گفته وی، یگان پهپادی و موشکی ارتش و کمیته های مردمی عملیات مشترکی را علیه پادگان الجلاء در عدن انجام دادند.

یحیی سریع گفت در این عملیات مشترک، رژه نظامی متجاوزان و مزدورانشان هدف قرار گرفت که ده‌ها نفر از آنها کشته و یا زخمی شدند.

خبر جدید  اس۴۰۰ و پاتریوت را می‌خریم

به گفته وی، این حمله به دقت به اهداف خود اصابت کرد.

بر اساس اخبار اولیه تاکنون آمار کشته شده ها به ۴۰ نفر رسیده که در میان آنها اسم فرمانده پشتیبانی نیروهای ائتلاف امارات و عربستان ، سرتیپ منیر الیافعی نیز به چشم می خورد.
موشک نیروهای یمن بر طبق ادعای برخی منابع به سکوی فارغ التحصیلان دوره آموزشی نیروهای موسوم به «کمربند امنیتی» که مزدوران وابسته به امارات هستند، اصابت کرده است.

خبر جدید  بازداشت سرباز ناجا به دلیل کتک زدن یک شهروند

المسیره به نقل از سخنگوی نیروهای مسلح یمن گزارش داد: در این حمله یک رژه نظامی با پهپاد «k-2» و یک فروند موشک بالستیک میان برد هدف قرار داده شد.

«سرتیپ یحیی سریع» در بیانیه ای با اشاره به دقت حمله موشکی و پهپادی در حمله به پایگاه متجاوزین در جنوب یمن افزود: در این عملیات دهها تن ازز متجاوزین و مزدوران آنها و شماری از فرماندهانشان کشته شدند.

السریع افزود که این حمله باعث رعب و وحشت شدیدی بین نیروهای متجاوزگر شده و باعث متلاشی شدن نیروهای آنها شده است.

خبر جدید  به درخواست مردم طرح‌های امنیت اخلاقی را تشدید می‌کنیم

وی در ادامه گفت: هدف قرار دادن رژه نظامی نیروهای متجاوزگر در حالی صورت گرفت که برای حمله به پایگاههای ارتش و نیروهای مردمی در استان های الضالع و تعز آماده می شدند.

شعار سال ،با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از پایگاه اطلاع رسانی نسیم آنلاین،تاریخ انتشار:۱۰مرداد۱۳۹۸،کدخبر:۲۳۳۰۶۵۰،nasimonline.ir

فرمانده پشتیبانی‌ نیروهای ائتلاف سعودی کشته شد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

    Sorry, no posts matched your criteria.

بانک پاسارگاد
محل كد آمار