تاریخ انتشار: یکشنبه 25 آگوست 2019 | 16:24 ب.ظ
طرح اعتلای پایگاه‌های مقاومت محلی بسیج در دستور کار است
طرح اعتلای پایگاه‌های مقاومت محلی بسیج در دستور کار استسردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حضور سازمان یافته جوانان و نوجوانان برای تحقق فرامین مقام معظم رهبری، اصلی‌ترین رسالت بسیج در گام دوم انقلاب اسلامی است.

شعار سال: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: حضور سازمان یافته جوانان و نوجوانان برای تحقق فرامین مقام معظم رهبری، اصلی‌ترین رسالت بسیج در گام دوم انقلاب اسلامی است.

 سردار سرتیپ پاسدار غلامرضا سلیمانی امروز ( یکشنبه) در همایش سالانه استادان و نخبگان بسیجی، تحقق فرامین مقام معظم رهبری را اصلی ترین رسالت بسیج در گام دوم انقلاب حوزه های علمیه دانست و افزود: برای حضور سازمان یافته جوانان و نوجوانان برای تحقق فرامین مقام معظم رهبری در گام دوم انقلاب نیازمند کمک استادان حوزه های علمیه، علمای بسیجی و روحانیون هستیم.

خبر جدید  کاهش مناطق تحت اشغال تروریست‌های داعش به ۱۵ کیلومتر مربع

وی با بیان این که مطالبه گری، پرچمداری و عدالت خواهی در جامعه باید به همت نیروهای انقلاب و بسیجی محقق شود، افزود: همه ظرفیت‌ها را در این زمینه بسیج مستضعفان برای همه قشرهای بسیجی آماده می کند.

رئیس سازمان بسیج کشور با تاکید بر این که طرح اعتلای پایگاه‌های مقاومت محلی بسیج برادران و خواهران در دستور کار است، گفت: این طرح برای دستیابی به منظومه فکری مقام معظم رهبری و نقشه راهی که ایشان ترسیم کرده اند اجرا می شود.

سردار سلیمانی گفت: خدمت رسانی، مردم یاری و مردم داری از اهداف سازمان بسیج مستضعفان در بیانیه گام دوم انقلاب است.

خبر جدید  در یک سال گذشته ۲۳ هزار تروریست در سوریه کشته شدند

وی افزود: بر همین اساس در سیل اخیر ۱۱ هزارو ۵۰۰ واحد مسکونی با مسئولیت بسیج مستضعفان و با توافق بنیاد مسکن بر عهده این سازمان قرار گرفت که واحدهای  تعمیری تا پایان شهریور امسال و واحدهای احداثی تا پایان آذر ماه تحویل داده می شود.

رئیس سازمان بسیج کشور با بیان اینکه ۱۶۰ هزار بسیجی در ۵۴ هزار پایگاه بسیج خواهران و برادران، ۶۰ هزار واحد دانش آموزی و ۱۴۲ هزار واحد سازمانی بسیج در کشور فعال است، گفت: این سازمان ۴۰ هزار طرح محرومیت زدایی را از سال گذشته همزمان با ۴۰ سالگی انقلاب بر عهده گرفته که ۲۰ هزار طرح آن به بهره‌برداری رسیده است.

خبر جدید  ان‌شاءالله سربازان وطن همیشه شاد و دلخوش و سرزنده باشند

همایش سالانه استادان و نخبگان بسیجی حوزه‌های علمیه ۴ استان کشور با حضور ۳۰۰ استاد حوزه علمیه تا فردا در مشهد ادامه دارد.

شعار سال ، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری ایسنا،تاریخ انتشار:۳شهریور۱۳۹۸،کدخبر:۹۸۰۶۰۳۰۱۱۵۵،www.isna.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

    Sorry, no posts matched your criteria.

بانک پاسارگاد
محل كد آمار