تاریخ انتشار: سه‌شنبه 6 آگوست 2019 | 11:22 ق.ظ
سرلشکر صفوی درگذشت خواهر محسن رضایی را تسلیت گفت
سرلشکر صفوی درگذشت خواهر محسن رضایی را تسلیت گفتمشاور عالی فرمانده کل قوا در گذشت خواهر محسن و امیدوار رضایی را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در پیامی در گذشت خواهر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و امیدوار رضایی را به خانواده رضایی تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر می باشد: جناب آقای دکتر محسن رضایی دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر درگذشت خواهر محترمتان  بانوی با ایمان و پارسا حاجیه خانم «بی بی ماه رضایی میرقائد»  دریافت و موجب تاثر و تالم گردید.
درود خداوند بر آن بانوی مومنه که  در سایه تمسک به قرآن  و اهل بیت علیهم السلام  ، بویژه پیروی از سیره حضرت  فاطمه زهرا سلام الله علیها عمر خود را در مسیر نورانی ولایت و خدمت به اهل بیت علیهم السلام  سپری کرد.

خبر جدید  دانشگاه شهید ستاری در آموزه های جنگ الکترونیک پیشگام است

اینجانب فقدان آن  بانوی  پرهیزگار را به جنابعالی و برادر عزیزتان جناب آقای دکتر امیدوار  و خانواده  محترمتان صمیمانه تسلیت عرض نموده، و از قادر متعال برای آن مرحومه مغفوره علو درجات و همنشینی با حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و برای جنابعالی، فرزندان و سایر بازماندگان سوگوار پاداش صابرین توأم با سلامت و سعادت مسئلت می نمایم. برادر شما دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا سرلشکر پاسدار سیّد یحیی صفوی

خبر جدید  کنگره ملی شهیده پورانوری و ۱۶۷۴ شهیده خوزستان در دزفول برگزار شد

سرلشکر صفوی درگذشت خواهر محسن رضایی را تسلیت گفت

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
محل كد آمار