تاریخ انتشار: سه‌شنبه 6 آگوست 2019 | 11:22 ق.ظ
سرلشکر صفوی درگذشت خواهر محسن رضایی را تسلیت گفت
سرلشکر صفوی درگذشت خواهر محسن رضایی را تسلیت گفتمشاور عالی فرمانده کل قوا در گذشت خواهر محسن و امیدوار رضایی را تسلیت گفت.

به گزارش خبرگزاری مهر، سرلشکر صفوی دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا در پیامی در گذشت خواهر محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام و امیدوار رضایی را به خانواده رضایی تسلیت گفت. متن پیام به شرح زیر می باشد: جناب آقای دکتر محسن رضایی دبیر محترم مجمع تشخیص مصلحت نظام خبر درگذشت خواهر محترمتان  بانوی با ایمان و پارسا حاجیه خانم «بی بی ماه رضایی میرقائد»  دریافت و موجب تاثر و تالم گردید.
درود خداوند بر آن بانوی مومنه که  در سایه تمسک به قرآن  و اهل بیت علیهم السلام  ، بویژه پیروی از سیره حضرت  فاطمه زهرا سلام الله علیها عمر خود را در مسیر نورانی ولایت و خدمت به اهل بیت علیهم السلام  سپری کرد.

خبر جدید  مقاومت راه غلبه بر تحریم‌ها و عملیات روانی دشمن است

اینجانب فقدان آن  بانوی  پرهیزگار را به جنابعالی و برادر عزیزتان جناب آقای دکتر امیدوار  و خانواده  محترمتان صمیمانه تسلیت عرض نموده، و از قادر متعال برای آن مرحومه مغفوره علو درجات و همنشینی با حضرت صدیقه طاهره فاطمه زهرا (سلام الله علیها) و برای جنابعالی، فرزندان و سایر بازماندگان سوگوار پاداش صابرین توأم با سلامت و سعادت مسئلت می نمایم. برادر شما دستیار و مشاور عالی فرمانده معظم کل قوا سرلشکر پاسدار سیّد یحیی صفوی

خبر جدید  وزیر اطلاعات شهادت امام جمعه کازرون را تسلیت گفت

سرلشکر صفوی درگذشت خواهر محسن رضایی را تسلیت گفت

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
محل كد آمار