تاریخ انتشار: شنبه 11 جولای 2020 | 07:45 ق.ظ
سردار نجات: انقلاب اسلامی در طول عمر خود در برابر استکبار پیروز بوده است
سردار نجات: انقلاب اسلامی در طول عمر خود در برابر استکبار پیروز بوده استجانشین قرارگاه ثارالله گفت: در طول عمر انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌ها بر دشمنان پیروز بوده ایم.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سردار حسین نجات ظهر پنج شنبه در همایش حافظان امنیت که در سالن شهید «جنگروی» سپاه سیدالشهدا (ع) استان تهران برگزار شد، طی سخنانی قدرت انقلاب اسلامی را بیش از همیشه توصیف کرد و افزود: دشمن می‌خواهد با تحریم‌ها مردم را در برابر نظام قرار دهد.

خبر جدید  هوانیروز در دوران دفاع مقدس نقش اساسی و تعیین کننده داشته است

جانشین قرارگاه ثارالله با بیان اینکه در طول عمر انقلاب اسلامی در تمام عرصه‌ها بر دشمنان پیروز بوده‌ایم، گفت: این پیروزی‌ها را مدیون لطف خدا، رهبری‌های حکیمانه امام (ره) و مقام معظم رهبری و تبعیت مردم و جوانان هستیم.

وی ادامه داد: امروز پیشرفت‌های علمی و فناوری نظام اسلامی بر کسی پوشیده نیست، انقلاب اسلامی با موشک‌های دوربُرد خود مواضع داعش را هدف قرار داد و نظم نوین و استعماری جهانی که مورد نظر کدخدا بود، را از بین برد.

خبر جدید  اگر سپاه نبود کسی نبود که از دستاوردهای انقلاب دفاع کند/ سپاه هیچ گاه در جناح و حزبی نبوده است

این فرمانده ارشد نظامی استقلال و اعتماد به نفس امروز جوانان و کشور را از برکت نظام اسلامی دانست و گفت: همین قدرت و عظمت انقلاب اسلامی است، که سبب دشمنی‌های مکرر استکبار شده است.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
محل كد آمار