تاریخ انتشار: جمعه 16 فوریه 2018 | 06:05 ق.ظ
سردار غیب پرور: تقدیم صدها هزار شهید و جانباز حکایت از مقاومت مردم ایران دارد
سردار غیب پرور: تقدیم صدها هزار شهید و جانباز حکایت از مقاومت مردم ایران داردکد خبر: ۸۲۸۳۳۴۲۸ (۶۳۹۲۱۶۰) تاریخ خبر: ۱۳۹۶/۱۱/۲۷ ساعت: ۲:۳۵ ‘; $.ajax({ type: “Post”, url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”, data: “{data:’” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:’” + captcha + “‘ }”, contentType: “application/json; charset=utf-8”, dataType: “json”, success: function (msg) { if (msg.d == “”) { //alert(‘با موفقیت ارسال شد’); ResultText.innerHTML = “ […]

کد خبر:


‘;

$.ajax({
type: “Post”,
url: “/NetServices/Ajax.aspx/SendToFriend”,
data: “{data:'” + data + “‘, enterd: ‘” + enterd + “‘ , captcha:'” + captcha + “‘ }”,
contentType: “application/json; charset=utf-8”,
dataType: “json”,
success: function (msg) {

if (msg.d == “”) {
//alert(‘با موفقیت ارسال شد’);
ResultText.innerHTML = “

با موفقیت ارسال شد

“+ divbody;
} else {
alert(msg.d);
ResultText.innerHTML = oldhtml;

}
ctl00_ctl00_ContentPlaceHolder_ContentPlaceHolder_NewsContent4_Ajaxsendfriend_uc1_Captcha_US1_chanagesecurecode();

},
error: function () {
ResultText.innerHTML = “error”;
}
});

}

function ShowPopup(layer, obj) {

$(“.popup”).colorbox({ width: “350px”, inline: true, href: “#ResultText” });
//var objLayer = document.getElementById(layer);
//doPopup(objLayer,obj)
}

به گزارش ایرنا، سی و دومین مراسم سالگرد روحانی وارسته شهیدان محلاتی، طباطبایی نسب و شهدای حادثه هواپیمای اسفند ۶۴ با حضور سردار پاسدار غیب پرور در مسجد سپهسالار حسین (ع) تهران برگزار شد.
وی گفت: امان از روزی که جامعه دچار غفلت شود و سردمداران آن به کانون های قدرت و ثروت متکی شده و مسئولان و مدیران، دنیا طلب شوند.
در این مراسم رئیس سازمان بسیج مستضعفین با گرامیداشت نام و یاد شهدا افزود : خداوند متعال شهدا را انتخاب کرد و این انتخاب بدون دلیل نیست و خوشا بر کسانی که پرونده اعمالشان با شهادت در راه خدا بسته شد.
سردار غیب پرور با اشاره به شهادت حضرت زهرا(س) یادآور شد: آن حضرت در دورانی به شهادت می رسند که دوران تابعین نبوده و عصر صحابه ای است که وجود رسول خدا را درک کرده و دیده اند..
وی افزود: هم‌رکابی و همراهی با امام یعنی تجلی انسانیت دین‌مدار و دین‌خواه که سعادت و حسن عاقبت را به همراه خواهد داشت.
سردار غیب پرور با اشاره به دلایل اتفاق شهادت حضرت زهرا(ع) گفت: امان از روزی که جامعه دچار غفلت شود و سردمداران آن به کانون های قدرت و ثروت متکی شده و مسئولان و مدیران، دنیا طلب شوند.
وی دنیا را مظهر دل فریبی دانست و تأکید کرد: دنیا انسان را دچار وسوسه کرده و در عین حال خودخواهی و قدرت طلبی را به دنبال می آورد و هر مدیری که دچار انحراف و مشکل می شود، یا متوجه کانون ثروت است و یا متأسفانه کانون های قدرت اصل او را از بین برده اند.
جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج تصریح کرد: خداوند متعال بر ما منت نهاد که انقلاب اسلامی از کشور ما آغاز شد و با رهبری امام عزیز به ما ارزش گذاشت.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین با گرامیداشت ایام عملیات والفجر ۸ و آزاد سازی بندر فاو به سختی ها و مشقت های رزمندگان در ۷۰ روز جنگ فاو اشاره کرد و یاد آورشد: مردم عزیز ما از دفاع مقدس تاکنون همواره با ایستادگی و ایثارشان هزینه این انقلاب را داده اند.
وی با بیان پیروزی های جبهه مقاومت، افزود: در سراسر کشور جوانان با شور و هیجان خاصی مشتاق اعزام و دفاع از حرم هستند که این مهم حکایت از تداوم روحیه ایثار و فداکاری در نسل فعلی انقلاب دارد.
سردار غیب پرور راهپیمایی ۲۲ بهمن را تماشایی و شورانگیز خواند و تأکید کرد: مردم در این راهپیمایی به عشق رهبری آمدند نه به خاطر عملکرد مدیران؛ سستی، غفلت وتنبلی انها.
وی گفت: ولی فقیه سکان کشتی انقلاب را با دستان توانمند خویش و با هدایت های داهیانه در تمام تلاطم ها و فتنه انگیزی ها محکم و استوار نگاه داشته است.
اجتمام ** ۱۰۹۵ *شبس *۱۴۸۸ *خبرنگار رضایی مجد*انتشار دهنده: بهمن بامداد**

خبر جدید  رزمایش‌های مشترک دریایی در اقیانوس هند برگزار می‌شود

انتهای پیام /*

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
محل كد آمار