تاریخ انتشار: جمعه 1 نوامبر 2019 | 13:26 ب.ظ
راه‌اندازی دو قطعه از پروژه چرمشهر – آبیک
راه‌اندازی دو قطعه از پروژه چرمشهر – آبیکسردار حسین سلامی گفت: دو قطعه از پروژه چرمشهر – آبیک تا پایان امسال راه‌اندازی می‌شود.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سردار حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی  ظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید از آزادراه چرمشهر به آبیک، از این پروژه به عنوان یک آزادراه بزرگ یاد کرد.

وی با تاکید بر اهمیت حل مشکل ترافیک کرج، گفت: با بهره برداری از کمربند جنوبی تهران و البرز ترافیک ورودی پایتخت و کرج مهار می‌شود.

خبر جدید  پنج فروند هواپیمای ترابری سنگین و شکاری بازآماد شد

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در بخش دیگری به تلاش قرارگاه خاتم الانبیاء اشاره کرد و گفت: برادران ما تلاش می‌کنند این پروژه در کوتاه‌ترین زمان ممکن بهره برداری شود.

سردار سلامی به کاهش زمان سفر و همینطور به اهمیت کاهش مصرف سوخت اشاره کرد و گفت: راه اندازی آزادراه چرمشهر به آبیک در کاهش آلودگی هوای شهر‌های تهران و کرج موثر است.

خبر جدید  اجرایی شدن۱۲ پروژه توسط قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص)

وی به اهمیت ایجاد اشتغال نیز اشاره کرد و گفت: با راه‌اندازی این پروژه شاهد ایجاد فرصت‌های شغلی جدید در منطقه خواهیم بود.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی در ادامه با تاکید بر اینکه این پروژه شامل چهار قطعه است، گفت: دو قطعه از این پروژه تا پایان سال‌جاری بهره برداری می‌شود.

خبر جدید  جمعی از نمایندگان مجلس شورای اسلامی با سرلشکر موسوی دیدار کردند

سردار سلامی ابراز امیدواری کرد که دو قطعه دیگر آزادراه چرمشهر به آبیک نیمه نخست سال آینده افتتاح شود.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
محل كد آمار