تاریخ انتشار: چهارشنبه 11 دسامبر 2019 | 14:46 ب.ظ
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع: اقتدار نیرو‌های مسلح با تأسی به ارزش‌های مکتب تشیع و سرخ شهادت به دست آمده است
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع: اقتدار نیرو‌های مسلح با تأسی به ارزش‌های مکتب تشیع و سرخ شهادت به دست آمده استحجت الاسلام آقاجانپور گفت: قطعا پیشرفت‌ها و دستاورد‌های صنعت دفاعی و اقتدار نیرو‌های مسلح با روحیه جهادی، اقدام انقلابی و تأسی به ارزش‌های مکتب تشیع و سرخ شهادت به وقوع پیوسته است و این مسیر باید با انسجام بیشتری طی شود.

 به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، هفتمین جشنواره مالک اشتر سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع با حضور حجت الاسلام و المسلمین سید ضیاءالدین آقاجانپور رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع، امیر دریادار رستگاری مدیر عامل سازمان صنایع دریایی وزارت دفاع، حجت الاسلام قهرمانی رئیس اداره عقیدتی سیاسی سازمان صنایع دریایی و جمعی از معاونین ومدیران این سازمان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین آقاجانپور در این مراسم با تقدیر از تلاش‌های به عمل آمده در حوزه عقیدتی سیاسی سازمان صنایع دریایی اظهار داشت: ب‌ها‌ی کار‌ها و اقدامات فرهنگی هزینه نیست؛ بلکه سرمایه‌ای ارزشمندی است که در اعتلاء قدرت جمهوری اسلامی ایران تأثیر به سزایی دارد.

وی با بیان اینکه دشمنان در فضای رسانه و به خصوص فضای مجازی با عملیات روانی گسترده و هزینه‌های گزاف، افکار عمومی را نشانه گرفته اند، خاطرنشان ساخت: چنانچه ذهن جامعه تطهیر نشود و آگاهی بخشی و بصیرت افزایی از طریق متولیان عرصه‌های فرهنگی از جمله سازمان‌های عقیدتی سیاسی به آحاد کارکنان و خانواده‌های نیرو‌های مسلح صورت نگیرد، قطعاً پیشرفت‌های دفاعی و نظامی به این شایستگی بروز و ظهور پیدا نمی‌کند.

خبر جدید  علت عقب‌نشینی آمریکا از حمله نظامی به ایران از زبان فرمانده نیروی زمینی ارتش

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با بیان اینکه در نظام اسلامی قدرت معنوی زمینه ساز قدرت مادی است افزود: قطعا پیشرفت‌ها و دستاورد‌های صنعت دفاعی و اقتدار نیرو‌های مسلح با روحیه جهادی، اقدام انقلابی و تأسی به ارزش‌های مکتب تشیع و سرخ شهادت به وقوع پیوسته است و این مسیر باید با انسجام بیشتری طی شود.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع با بیان اینکه ما در مجموعه یکپارچه‌ای تحت فرماندهی مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مشغول انجام خدمت و مأموریت هستیم، تصریح کرد: فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه‌ای (مدظله العالی) بر آمادگی رزمی تأکید دارند که لازمه این آمادگی تنها ارتقاء تسلیحات نظامی نیست، بلکه ایمان، تقوا، روحیه جهادی و انقلابی لازمه کار است و ما در سازمان عقیدتی سیاسی وزارت دفاع این مسئولیت مهم را به عهده داریم.

خبر جدید  خبرهای خوش سردار کمالی برای سربازان غایب + قیمت خرید سربازی

وی خاطرنشان ساخت: دستیابی به فناوری‌ها و تسلیحات مدرن بومی دشمن شکن در شرایطی که با تحریم و تهدید‌های همه جانبه مواجه هستیم تنها توسط انسان‌های ولایی، مکتبی و ارزشی حاصل می‌شود و بحمدا… عملکرد نیرو‌های مسلح تا به امروز در همه حوزه‌های فرهنگی، نظامی و اجتماعی گواه این موضوع است.

حجت الاسلام و المسلمین آقاجانپور با بیان اینکه بحمد ا… امروز در همه حوزه‌های رزم اعم از هوایی، زمینی، هوافضا و موشکی، دریایی و رادار‌ها به افتخارات ارزشمندی دست یافته ایم گفت: همه مجموعه‌های صنعت دفاعی در تعاملی هم افزا و مشترک با ساخت، تأمین تسلیحات دفاعی و پشتیبانی از نیرو‌های مسلح تولید اقتدار می‌کنند و در هر نقطه‌ای که دشمن علیه ما اقدامی انجام دهد از همان نقطه به دشمن ضربه متقابل وارد می‌کنندکه انهدام پهپاد متجاوز و توقیف کشتی خارجی در آب‌های خلیج فارس مصداق پاسخ متقابل است.

خبر جدید  ايران همواره حامی ملت افغانستان است/ هيچ‌گونه مشکل حل‌نشدنی بين 2 کشور وجود ندارد

شایان ذکر است در پایان این مراسم از برگزیدگان اداره عقیدتی سیاسی سارمان صنایع دریایی وزارت دفاع با اهداء لوح، تقدیر به عمل آمد.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

    Sorry, no posts matched your criteria.

بانک پاسارگاد
محل كد آمار