تاریخ انتشار: جمعه 11 دسامبر 2020 | 08:45 ق.ظ
تنگسیری: تمامی سلاح‌های پیشرفته داعش توسط آمریکا تامین می‌شود / درس بزرگ مدافعین حرم به استکبار
تنگسیری: تمامی سلاح‌های پیشرفته داعش توسط آمریکا تامین می‌شود / درس بزرگ مدافعین حرم به استکبارفرمانده ندسا با اذعان به اینکه کشور مستکبر آمریکا فقط به ظاهر ادعا حقوق بشری دارند، گفت: آمریکا که ادعای حقوق بشر دارد انواع سلاح پیشرفته به گروه‌های تروریستی النصره و داعشی داده و تکفیری‌ها از هیچ جنایتی در کشور سوریه و عراق دریغ نکردند.

 به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سرتیپ پاسدار علیرضا تنگسیری امشب در مراسم یادواره شهدای مدافع محرم که به شکل تلویزیونی از سیمای مرکز گیلان پخش شد با بیان اینکه وجود هشت هزار شهید و ۲۳ شهید مدافع حرم نشان دهنده بصریت و انقلابی بودن مردم این خطه از کشور است، اظهار کرد: مردم غیور و انقلابی گیلان در طول ۴۰ سال انقلاب و دفاع مقدس قهرمانان زیادی مثل شهید املاکی، خوش سیرت و قلی پور‌ها را تقدیم نظام‌مقدس جمهوری کرده و بنده در برابر این همه شجاعت، فداکاری و هشت هزار شهید گیلان و ۲۳ شهید مدافع حرم سر تعظیم فرود می‌آورم.

خبر جدید  ۵۲۰ ناوگروه بسیجی در مرزهای آبی کشور تشکیل شد

وی با اشاره نقش مدفعان حرم در دفاع از حرم اهل بیت (ع) در کشور سوریه گفت: بچه‌های ایران و گیلان در دفاع از حرم در سوریه حماسه‌ها آفریده و درسی بزرگ به آمریکا و داعش دادند که کوچکترین تعرضی به خاک جمهوری اسلامی با پاسخ محکم جمهوری اسلامی مواجه می‌شود.

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی اخلاق شهدای مدافع حرم را الگویی مناسب برای جوانان دانست و افزود: اخلاق شهدا مثل شهید روحی زمان زنده بوده و ارتباطش با خدا در همه شرایط حفظ و بسیار مهربان و با روحیات اخلاق اسلامی بود به همین دلیل در این شرایط نفوذ فرهنگی همه جوانان باید این شهدا را الگوی خود قرار دهند.

خبر جدید  رئیسی: صنعت دفاعی کشور، تجلی باور راهبردی «ما می‌توانیم» است

تنگسیری با اذعان به اینکه کشور مستکبر آمریکا فقط به ظاهر ادعای حقوق بشری دارند، تصریح کرد: کشور آمریکا که ادعا حقوق بشر دارد انواع سلاح پیشرفته به گروه‌های تروریستی النصره و داعشی داده و تکفیری‌ها از هیچ جنایتی در کشور سوریه و عراق دریغ نکردند.

وی با تاکید بر لزوم توجه به ویژگی‌های شهدای مدافع توسط جوانان و مسؤولان بیان کرد: در این شرایط فضای مجازی افراد باید از ایمان قوی برخوردار باشند که همسر و خانواده خود را رها کرده و در راه دفاع از اهل بیت جهاد و به شهادت برسند لذا این امر نشان می‌دهد جوانان امروز از دوران دفاع مقدس چیزی کمتر ندارند.

خبر جدید  توضیحات «نداجا» پیرامون اظهارات فتاح درباره پادگان کوهک

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با گله‌مندی از زخم زبان‌های زده شده به مدافعین حرم در چند سال گذشته گفت: مدافعین حرم زخم زمان‌های زیادی خوردند، ولی اگر آنان نبودند داعش تا نزدیکی مرز کرمانشاه آمده بود لذا اکنون وظیفه ماست که قدر این شهدا و خانواده آنان را بدانیم.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)

    Sorry, no posts matched your criteria.

بانک پاسارگاد
محل كد آمار