تاریخ انتشار: یکشنبه 11 اکتبر 2020 | 10:21 ق.ظ
بیمارستان های ناجا با تمام توان به بیماران کرونایی خدمات می دهند
بیمارستان های ناجا با تمام توان به بیماران کرونایی خدمات می دهندفرمانده نیروی انتظامی، پیرو صدور فرمان فرمانده معظم کل قوا، با صدور پیامی از آمادگی حداکثری بیمارستان های ناجا برای ارائه خدمات دهی مطلوب به بیماران و مراجعان کرونایی خبرداد.

شعار سال: در متن پیام سردار “حسین اشتری” آمده است:

در پی صدور فرمان فرمانده معظم کل قوا حضرت امام خامنه ای عزیز(مدظله العالی)مبنی بر اختصاص امکانات بهداشتی نیروهای مسلح در اختیار ستاد ملی مبارزه با کرونا؛ نیروی انتظامی نیز با تخصیص ظرفیت بیمارستان های خود برای درمان بیماران کرونایی و نیز بهره گیری از کلیه ظرفیت ها، امکانات و تجهیزات دوشادوش مدافعان سلامت در میدان مقابله با کرونا حضور دارد.

خبر جدید  استقرار کشتی‌های روسی مجهز به موشک‌ در نزدیکی آمریکا

برهمین اساس، بیمارستان های ناجا در راستای خدمات دهی مطلوب به بیماران و مراجعان آمادگی حداکثری دارد و هیچ محدودیتی در پذیرش بیماران کرونایی وجود ندارد؛ از سوی دیگر روند درمان بیماران تا حصول اطمینان از بهبودی کامل با جدیت دنبال و پیگیری می شود.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، در این شرایط سخت، شاهد ایثار و از خودگذشتگی کارکنان نیروی انتظامی بالاخص مجموعه بهداشت و درمان ناجا هستیم که با جانفشانی و روحیه ایثارگری پا به میدان گذاشته اند که در جریان اجرای این ماموریت تعدادی از همکارانم به فیض شهادت نائل آمده اند.

خبر جدید  آیا ایران و آمریکا ظرفیت جنگ را دارند؟

شعار سال با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از ایلنا، تاریخ انتشار خبر: ۱۸ مهر ۱۳۹۹، کد خبر: ۹۷۹۹۶۳، www.ilna.news

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
محل كد آمار