تاریخ انتشار: شنبه 3 آگوست 2019 | 11:06 ق.ظ
اگر اتحادیه اروپا داعشی‌های بازداشت شده را تحویل نگیرد، ٢۵۰۰ نفر از این تروریست‌ها را آزاد خواهیم کرد
اگر اتحادیه اروپا داعشی‌های بازداشت شده را تحویل نگیرد، ٢۵۰۰ نفر از این تروریست‌ها را آزاد خواهیم کرد«دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا تهدید کرد در صورتی که اتحادیه اروپا داعشی‌های بازداشت شده را تحویل نگیرد ایالات متحده حدود ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از این تروریست‌ها را رها خواهد کرد.

شعارسال : «دونالد ترامپ» رئیس جمهوری آمریکا تهدید کرد در صورتی که اتحادیه اروپا داعشی‌های بازداشت شده را تحویل نگیرد ایالات متحده حدود ۲ هزار و ۵۰۰ نفر از این تروریست‌ها را رها خواهد کرد . به گزارش جمعه «راشا تودی»، ترامپ بارها از اتحادیه اروپا به دلیل تحویل نگرفتن داعشی‌های اروپایی که در سوریه و عراق دستگیر شده‌اند، انتقاد کرده است. وی در تهدیدی تلویحی اعلام کرد که اجازه خواهد داد صدها نفر از این تروریست‌ها به اروپا بازگردند . وی در کاخ سفید به خبرنگاران گفت: ما هزاران جنگجوی داعشی داریم که می‌خواهیم اروپا آنها را پس بگیرد. باید ببینیم اروپا آنها را تحویل می‌گیرد یا نه. اگر اروپایی‌ها آنها را تحویل نگیرند احتمالا مجبور می‌شویم آنها را آزاد کنیم . ترامپ افزود: ما ۲ هزار و ۵۰۰ جنگجوی داعشی داریم که می‌خواهیم اروپا آنها را تحویل بگیرد زیرا آنها قرار بود به اروپا برگردند، به فرانسه، به آلمان و به جاهای دیگر . این اولین باری نیست که ترامپ درخواست می‌کند اروپا شهروندانی را که برای پیوستن به داعش و سایر گروه‌های تروریستی به عراق و سوریه رفته‌اند پس بگیرد . ترامپ در ماه فوریه از « ۸۰۰ جنگجوی داعشی» صحبت کرده بود. وی در آن هنگام گفته بود در صورتی که نیروهای آمریکایی پس از شکست داعش عقب‌نشینی کنند ممکن است که این تروریست‌ها به اروپا «سرایت کنند .»
سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته ازپایگاه خبری تحلیلی انتخاب ، تاریخ انتشار۱۱ مرداد ۹۸، کد خبر:۴۹۳۰۶۸ www.entekhab.ir،

خبر جدید  نشانه‌ای از عملیات نظامی ترکیه در سوریه وجود ندارد

اگر اتحادیه اروپا داعشی‌های بازداشت شده را تحویل نگیرد، ٢۵۰۰ نفر از این تروریست‌ها را آزاد خواهیم کرد

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
محل كد آمار