تاریخ انتشار: سه‌شنبه 11 فوریه 2020 | 08:48 ق.ظ
امیر حیدری: نهضت قطعه‌سازی و نگاه به داخل امروز در نیرو‌های مسلح به منصه ظهور رسیده است
امیر حیدری: نهضت قطعه‌سازی و نگاه به داخل امروز در نیرو‌های مسلح به منصه ظهور رسیده استفرمانده نزاجا گفت: نهضت قطعه سازی و ایستادن روی پای خود و نگاه به داخل که رهبر معظم انقلاب بطور مکرر بر آن تاکید دارند، امروز در هوانیروز و یگان‌های نیروی زمینی و کلیه نیرو‌های مسلح کشور به منصه ظهور رسیده است.

 به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، امیر سرتیپ کیومرث حیدری در مراسم تحویل ده‌ها فروند بالگرد بازآمدسازی شده به نیروی زمینی ارتش در اصفهان، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: امروز ده‌ها فروند بالگرد به ناوگان پر قدرت هوانیروز نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران اضافه شد؛ نیروی زمینی ارتش با بازآمدسازی (اورهال) این بالگرد‌ها دستور‌های رهبر معظم انقلاب و فرمانده معظم کل قوا را به اجرا گذاشت و سربازی ولایت را انجام داد.

خبر جدید  موشک‌های کروز قادر و قدیر، اهداف دریایی مورد نظر را منهدم کردند

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران افزود: این بالگرد‌ها با بهره‌گیری از توانمندی منحصر به فرد وزارت دفاع و بدون نیاز به وارد کردن قطعه از خارج، بازآمدسازی شدند و با افتخار به ناوگان هوانیروز نیروی زمینی ارتش در شهر‌های اصفهان، آبیک قزوین، مسجدسلیمان، کرمان و کرمانشاه پیوستند.

وی تصریح کرد: عدد و رقم و هزینه بازآمدسازی داخلی این بالگرد‌ها قابل مقایسه با وارد کردن قطعات آن‌ها از خارج از کشور قابل مقایسه نیست.

خبر جدید  رمضان یک اردوگاه و یک رزمایشی برای عاشورا است

امیر سرتیپ حیدری اضافه کرد: امروز همه قطعات این بالگرد‌ها با دستان با کفایت پرسنل وزارت دفاع و همکاری صنایع یا علی نیروی زمینی ارتش ساخته شده و بر روی بالگرد‌ها نصب شده و آماده به کار شده است و امروز کسی جرات و توان حمله هوایی به کشور ما را ندارد.

خبر جدید  امنیت مراسم سالگرد ارتحال امام خمینی(ره) از مرزها آغاز شده است

مراسم تحویل بالگرد‌های بازآمدسازی شده با حضور امیر سرتیپ حاتمی وزیر دفاع و پشتیبانی نیرو‌های مسلح، امیر سرتیپ دوم قربانی فرمانده هوانیروز نیروی زمینی ارتش و امیر سرتیپ دوم خواجه فرد مدیرعامل سازمان صنایع هوایی وزارت دفاع در پایگاه چهارم رزمی هوانیرور ارتش جمهوری اسلامی ایران در اصفهان برگزار شد.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
محل كد آمار