تاریخ انتشار: دوشنبه 12 اکتبر 2020 | 01:57 ق.ظ
افزایش اقتدار در مرز‌های آبی کشور
افزایش اقتدار در مرز‌های آبی کشورفرمانده نیروی دریایی سپاه از تشکیل ۵۲۰ ناوگروه بسیجی در مرز‌های آبی کشور خبر داد و گفت: اقتدا در مرز‌های آبی کشور بیش از پیش قوت خواهد گرفت.

به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو، سردار علیرضا تنگسیری امروز در حاشیه مراسم آغاز سال تحصیلی دانشجویان پاسدار دانشگاه علوم و فنون دریایی امام خامنه ایی در زیباکنار رشت با بیان اینکه اقتدار دریایی ایران بیشتر پیش خواهد شد، اظهار کرد: ۵۲۰ ناوگروه بسیجی، برای بهره گیری از امکانات دریا و افزایش اقتدار در مرز‌های آبی کشور تشکیل شده است.  

وی با اشاره به اهداف تشکیل ناوگروه‌های بسیجی افزود: ناوگروه‌های بسیجی با هدف آشنایی هرچه بیشتر مردم با مسائل دریا و بهره گیری از ظرفیت‌های اقتصادی آن و همچنین افزایش اقتدار مرز‌های آبی و دریایی در شمال و جنوب کشور تشکیل شده‌اند.  

خبر جدید  پیام امیر سرلشکر موسوی به مناسبت شهادت تعدادی از دریادلان نیروی دریایی ارتش

فرمانده نیروی دریایی سپاه بر ضرورت تلاش مجدانه برای افزایش علم و تخصص در بستر ارتقای بصیرت معنوی پاسداران تاکید کرد و گفت: تخصص و تعهد، اساس موفقیت در کسوت مقدس پاسداری است و این مهم با بهره گیری از دروس نظری، تمرینات عملی و تقویت روحیه ولایتمداری و خودباوری یکایک پاسداران میسر می‌شود.  

خبر جدید  تقدیر سپاه از مردم، شرکت کنندگان و رسانه‌ها در دوازدهمین رزمایش پیامبر اعظم (ص)

فرمانده نیروی دریایی سپاه پاسداران همچنین مرور عملکرد و استفاده‌ی بهینه از تجربیات گذشته و حال این نیرو را، مانع از تحریف واقعیات تاریخ درس‌آموز، در عرصه‌های سرنوشت‌سازی، چون دفاع مقدس دانست و تصریح کرد: نخستین رویارویی نظامی ایران با استکبار جهانی، با نقش‌آفرینی کم‌نظیر یکی از شناور‌های نیروی دریایی سپاه در خلیج فارس رقم خورد که حماسه‌سازی‌های شهیدان بزرگی، چون نادر مهدوی و هم رزمانش، هیمنه آمریکای جهان‌خوار را در منطقه شکست و قدرت ایمان و روحیه‌ی شجاعت فرزندان رشید خمینی کبیر را به جهانیان نشان داد.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  حجت الاسلام محمدحسنی شهادت کارکنان نداجا را تسلیت گفت
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
محل كد آمار