تاریخ انتشار: دوشنبه 26 آگوست 2019 | 16:22 ب.ظ
ادعای آمریکا درباره نفوذ سایبری به سامانه‌های زیرساختی ایران «بلوف» بود
ادعای آمریکا درباره نفوذ سایبری به سامانه‌های زیرساختی ایران «بلوف» بودرئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور ادعای آمریکایی‌ها مبنی بر نفوذ سایبری به سامانه‌های زیرساختی ایران را «بلوف» خواند و گفت: درس‌های «دفاع مقدس اقتصادی» ایران را قوی‌تر خواهد کرد.

 به گزارش گروه سیاسی خبرگزاری دانشجو به نقل از روابط عمومی سازمان پدافند غیرعامل کشور، نشست روسای کمیته، معاونین و مدیران پدافند غیرعامل دستگاه‌های اجرایی با حضور رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور، معاونین و مدیران سازمان در سالن شهید حسن آبشناسان برگزار شد.

سردار غلامرضا جلالی در این نشست با اشاره به اینکه در سال گذشته مجموعه‌ای از تهدیدات دشمن را از سرگذراندیم، گفت: دشمن در سال گذشته با تسلط بر شبکه‌های اجتماعی و تلاش برای شرطی سازی اقتصاد تلاش داشت تا کشور را به سمت ناامنی و اغتشاش پیش ببرد.

* عبور کشور از روز‌های سخت ۹۷، صحت تدبیر رهبر انقلاب را نشان داد

وی با اشاره به اینکه امروز و در میانه سال ۹۸ کشور از بخش عمده‌ای از تهدیدات دشمن عبور کرده است، گفت: در ابتدای سال گذشته مقام معظم رهبری (مدظله العالی) مدام بر اتکای به نصرت الهی و امیدواری بر حل مشکلات تاکید داشتند و ما امروز می‌بینیم تحلیل و تدبیر ایشان درخصوص عبور کشور از آن روز‌های سخت دقیق و ژرفنگرانه بوده است.

خبر جدید  کرونا بخش زیادی از ویژگی‌های جنگ بیولوژیک را دارد

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به برخی یاوه گویی‌های دشمنان مبنی بر اینکه انقلاب چهلمین سال خود را جشن نمی‌گیرد، گفت: امروز و پس از عبور کشور از شرایط سخت باید گفت: دشمن درک درستی از وضعیت ایران ندارد و عملا این نوع تحلیل‌ها ناشی از یک خلاء اطلاعاتی است و ضرورت دارد تا آمریکایی‌ها در تحلیل هایشان نسبت به ایران یک بازنگری جدی داشته باشند.

خبر جدید  ترامپ و نوچه‎هاییش عربستان و امارات را تمسخر می‌کنند/ راهبرد تامین امنیت مرزهای اسرائیل به بن بست رسیده

* تزلزل در تصمیم گیری؛ هدف دشمن از «نمایش جنگ»

سردار جلالی با تاکید براینکه راهبرد ترامپ در مدت اخیر فشار حداکثری بر ایران تا مرز جنگ بوده است، یادآور شد: قرار نبود و نیست جنگی صورت بگیرد، اما نمایش جنگ از آمریکایی‌ها با قدرت و شدت زیادی اجرا می­شد تا برخی در داخل در تصمیم گیری‌های خود دچار تزلزل شوند.

وی با بیان اینکه آمریکایی‌ها تلاش داشتند یک دوقطبی دروغین معیشت ـ. امنیت به راه بیندازند، افزود: کارزار دروغین جنگ نیز صرفا برای پیشبرد این تاکتیک رسانه‌ای بود تا مردم فکر کنند معیشت آن‌ها منوط به آن است که ایران در برابر آمریکا کوتاه بیاد.

خبر جدید  با حکم وزیر دفاع مدیرعامل جدید اتکا منصوب شد

سردار جلالی همچنین گفت: ادعای آمریکا درباره نفوذ سایبری به سامانه‌های زیرساختی ایران «بلوف» بود.

* ایران دست برتر در «جنگ ۵ لایه ای» با آمریکا را داراست

رئیس سازمان پدافند غیرعامل کشور با اشاره به اینکه ما امروز با آمریکا در ۵ لایه حساس و راهبردی سیاسی، نظامی، اقتصادی، امنیتی و سایبری درگیر هستیم، گفت: به عنوان یک فرد مطلع می‌گویم که ایران در جمع این لایه‌ها دست برتر را داراست که این مهم با هدایت رهبری انقلاب، ایستادگی مردم و مسئولین به دست آمده است.
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
محل كد آمار