تاریخ انتشار: جمعه 26 جولای 2019 | 10:52 ق.ظ
ابوظبی به مرکزی آمریکایی برای ضربه زدن به امنیت ملی ما تبدیل شده است
ابوظبی به مرکزی آمریکایی برای ضربه زدن به امنیت ملی ما تبدیل شده استسردار سرتیپ «حسین دهقان» مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح گفت: هرگونه تغییری در وضعیت تنگه هرمز ممکن است باب رویارویی خطرناکی را باز کند.

شعارسال : سردار سرتیپ «حسین دهقان» مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح گفت: هرگونه تغییری در وضعیت تنگه هرمز ممکن است باب رویارویی خطرناکی را باز کند .  سردار «حسین دهقان» مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح در گفت وگو با شبکه تلویزیونی الجزیره گفت: پیشنهاد انگلیس برای تشکیل یک نیروی اروپایی در تنگه هرمز ممکن است (عواقب) حساب نشده‌ای بهمراه داشته باشد . وی تاکید کرد: معادله ما در تنگه هرمز این است که یا همگان از امنیت برخوردار باشند و نفت خود را صادر کنند یا هیچ کس . سردار دهقان گفت: ما با ترامپ تحت هیچ شرایطی مذاکره نخواهیم کرد و تهدید به جنگ، فریبکاری است . وی تاکید کرد: اگر واشنگتن تصمیم به جنگ بگیرد، همه پایگاه ها و یگان های نظامی آمریکا در منطقه هدف قرار خواهند گرفت . سردار دهقان افزود: هرگونه جنگ آمریکا علیه ما به معنای رویارویی با ایران و هم پیمانانش در همه منطقه خواهد بود . وی تصریح کرد: ابوظبی به مرکزی آمریکایی برای ضربه زدن به امنیت ملی ما تبدیل شده است و خودش می داند که چه کاری باید انجام دهد . مشاور فرماندهی کل قوا در حوزه صنایع دفاعی و پشتیبانی از نیروهای مسلح خاطرنشان کرد: امارات افرادی را نزد ما فرستاد که از صلح صبحت می گفتند و این (چرخش رویکرد) به خاطر ناکامی مفتضحانه آنها در سطح منطقه است . وی افزود: گفته هایی که از عربستان و امارات درخصوص پایان دادن به جنگ در یمن می شنویم، عقلایی است و علتش هم به خاطر ناکامی (آنها) است . سردار دهقان گفت: ما آماده ائتلاف های سیاسی و امنیتی با همسایگانمان برای برقراری ثبات هستیم . وی تاکید کرد: درباره سامانه های موشکی خود با هیچ کسی مذاکره نمی کنیم و (مذکره کردن) توهمی بیش نیست که هرگز تحقق نخواهد یافت .
سایت شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری تسنیم ، تاریخ انتشار ۲ مرداد ۹۸، کد خبر: ۲۰۶۱۴۵۱،www.tasnimnews.com
لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

خبر جدید  چه مساحتی از خاک استان سویداء به هسته‌های خاموش داعش آلوده است؟
0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
محل كد آمار