تاریخ انتشار: سه‌شنبه 11 آگوست 2020 | 11:07 ق.ظ
آیا ترافیک تهران در ایام لغو طرح، ساختگی است؟
آیا ترافیک تهران در ایام لغو طرح، ساختگی است؟سرهنگ محمد رازقی گفت که تلاش راهنمایی و رانندگی روان سازی ترافیک است و این ادعا‌ها در خصوص ایجاد ترافیک ساختگی موضوعیت ندارد.

شعار سال: طی روز‌های اخیر و هم زمان با لغو طرح ترافیک در شهر تهران شاهد ترافیک‌های شدید در برخی نقاط شهر هستیم که به دنبال این اتفاق شائبه‌هایی مبنی بر ایجاد ترافیک به صورت عمدی و ساختگی ایجاد شده است که در این شائبه‌ها عمدتا دو مرکز پلیس راهور و شهرداری مورد انتقاد قرار گرفته و متهم می‌شوند که به صورت عمدی ترافیک ایجاد می‌کنند.

سرهنگ محمد رازقی، رئیس مرکز کنترل ترافیک پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ در این رابطه گفت: این ادعا‌ها اساسا نمی‌تواند صحت داشته باشد. پرسنل راهنمایی و رانندگی از اولین لحظات صبح به صورت گسترده در سطح شهر حضور دارند تا ترافیک را در تمامی نقاط شهر برطرف کنند.

خبر جدید  نیروی انتظامی خرید و فروش سلاح را کنترل کند

او افزود: این تلاش‌ها بی وقفه ادامه دارد و در پایان شب نیز تا زمانی که گره‌های ترافیکی برطرف نشود پرسنل راهنمایی و رانندگی به صورت گسترده در سطح شهر حضور دارند. تلاش راهنمایی و رانندگی روان سازی ترافیک است و این ادعا‌ها موضوعیت ندارد.

این مقام انتظامی خاطرنشان کرد: پرسنل راهنمایی و رانندگی در روز‌های تعطیل تا پاسی از شب و حتی تا دقایق ابتدایی بامداد نیز در خیابان‌ها حضور دارند تا مسیر‌ها را برای مردم باز نگه دارند. ساعت کاری ما زمانی تمام می‌شود که ترافیک تمام شود.

خبر جدید  در ناجای آینده مامورِ پلیس باید «مجاهدِ مسئول» باشد

سرهنگ رازقی با رد کلیه شایعات پیرامون ترافیک ساختگی گفت: هر چقدر ترافیک بیشتر باشد پرسنل ما بیشتر در معرض گرما و آلودگی هستند و خطرات بیشتری ما را تهدید می‌کند. این مقوله با عقل سازگار نیست. مگر می‌شود خودمان ترافیک ایجاد کنیم و خودمان آن را حل کنیم.

این مقام مسئول در راهنمایی و رانندگی اذعان کرد: ایجاد ترافیک ساختگی از سوی سایر دستگاه‌ها در شهر تهران نیز رویت نشده است و اساسا این مطالب کذب است.

خبر جدید  به درخواست مردم طرح‌های امنیت اخلاقی را تشدید می‌کنیم

شعار سال، با اندکی تلخیص و اضافات برگرفته از خبرگزاری خبرآنلاین، تاریخ انتشار: ۲۰ مرداد ۱۳۹۹، کد خبر: ۱۴۱۹۸۸۳،  www.khabaronline.ir

لینک منبع خبر: اینجا کلیک کنید

0/5 (0 نقد و بررسی)
بانک پاسارگاد
محل كد آمار